Přejít na článek: Minikostičkofest - České stavebnice Variant, Gecco a Roto

Minikostičkofest - České stavebnice Variant, Gecco a Roto

pod nadvládou kostiček

Expozičně - herní trojvýstava modelů sestavených z českých plastových polytechnických stavebnic v rámci projektu putovních výstav Svět kostiček®.

Česká stavebnice VARIANT® od společnosti Kaden Nový Hrádek je na trhu již přes 50 let. Jde o plastovou obdobu kovové stavebnice Merkur.

Současným výrobcem stavebnice ROTO® je EFKO.CZ známý výrobou populárních igráčků. Z obou stavebnic jsou vystaveny stroje a automobily, zvířata apod.

Stavebnice GECCO® je z prezentovaných nejmladší. Prostějovský výrobce nabízí modely různorodých hradů, zámků, tvrzí a bran. Součástí výstavy je DĚTSKÁ HERNA se všemi třemi obchodními značkami stavebnic, které jsou určeny dětem od věku 4 roky a výše.

Přejít na hlavní navigaciPřejít na začátek článeku: Minikostičkofest - České stavebnice Variant, Gecco a Roto